Оголошення про конкурс на посаду директора Завадської гімназії Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області

Дата: 08.12.2021 16:12

Фото без описуОголошення про конкурс на посаду директора
Завадської гімназії Нижньоворітської сільської
ради Мукачівського району
Закарпатської області

Відповідно до статті 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», рішення восьмої сесії VIII скликання Нижньоворітської сільської ради від 17 серпня 2021 року № 334 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Нижньоворітської сільської ради», відділ освіти, молоді, спорту, культури, туризму та охорони здоров’я Нижньоворіської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Завадської гімназії Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області

Найменування закладу: Завадська гімназія Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області .

Місце знаходження закладу: 89113, Закарпатська область, Воловецький район, с.Завадка, вулиця Молодіжна, будинок 4.

Найменування посади: директор.

Умови оплати праці: посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанов № 373 від 23.03.2011, №78 від 31.01.2001, зі змінами та доповненнями, можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: громадянин(ка) України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти), організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

- письмова заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

• автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу), що містить прізвище, ім’я число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

-копія документів про вищу освіту(з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

-копія паспорта громадянина України, ідентифікаційного коду;

-копія трудової книжки;

-довідка про відсутність судимості;

-документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

-довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

• 2 фотографії;

-копія військового квитка;

-мотиваційний лист, складений у довільної формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Зазначені документи подаються або надсилаються у відділ ОМСКТОЗ з 08 грудня 2021 року 8.00 к.ч, по -28 грудня 2021 р. (включно) 17.00 к.ч. за адресою с.В.Ворота, вул.Верховинська, буд.З.

Претендент несе персональну відповідальність за достовірність поданої інформації.

Дата, час та місце початку конкурсного відбору: 12 січня 2022 р. о 10.00 к.ч. за адресою: с. Нижні Ворота, вул. Центральна, буд. 114, Нижньоворітська сільська рада (актова зала).

Конкурс складається з таких етапів:

1. етап - письмове тестування , яке триває 60 хв.;
  2. етап - ситуаційне завдання, для вирішення якого дається 30 хвилин;
  3. етап - публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробовування.

Контактний телефон: тел. 0950859049

Наказ про оголошення конкурсу тут

Питання тут

Зразок ситуаційногоо завдання тут