До відома громалян!

Дата: 05.05.2021 08:48

Центр надання адміністративних послуг Нижньоворітської сільської ради, повідомляє, що головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сферах розвитку цифрових навичок та цифрових прав громадян, електронних довідчих послуг та електронної ідентифікації є Міністерство цифрової трансформації України. Відповідно до покладених на нього завдань, міністерство організовує навчання та готує пропозиції щодо вдосконалення системи розвитку цифрових навичок громадян, підготовки та перепідготовки фахівців з питань, що належать до компетенції Мінцифри.

З метою інформування про наявні можливості для громадян, Мінцифра запускає рекламну кампанію з серією матеріалів, які доступні за посиланням https://cutt.ly//jcDiyp1.

Також Міністерство цифрової трансформації України спільно з партнерами запустили освітній серіал про електронний підпис. Мета – це реалізація функцій електронної демократії, забезпечення доступу українців до отримання публічних послуг онлайн, перехід до електронного документообігу, спрощення ведення бізнесу тощо. Курс складається з 7 серій, тривалість кожної -  4-9 хвилин. Серіал доступний за посиланням: https://cutt.ly//xcS5OzU. Ви навчитеся використовувати всі можливості е-підпису та отримувати дедалі більше послуг зі свого смартфона чи комп'ютера, зокрема:

• можете розібратись, що таке е-підпис та для чого він потрібен;
  • дізнаєтесь, у яких життєвих ситуаціях він може знадобитись;
  • навчитесь з його допомогою підписувати документи;
  • авторизуватись на онлайн-платформах;
  • дізнаєтесь, як безпечно його зберігати.

Адміністратор ЦНАП                                                              О.Понзель