З Днем працівника освіти.

Дата: 02.10.2021 21:16

Фото без опису         Щиро вітаю всіх вчителів Нижньоворітської територіальної громади з професійним святом - Днем педагогічного працівника! Чудових людей, які присвятили свою роботу, все своє життя, подарували нам не тільки знання, а й свою любов. Ваша робота – це не просто праця – це справжнісіньке покликання, до якого потрібно підходити тільки з відкритим серцем і всією добротою душі. Дякую вам за ваше душевне тепло, за мудрість, за чесність і велике терпіння. Бажаю вам щастя і здоров'я, незгасного запалу і пристрасті у вашій роботі, щоб ви виховали ще не одне гідне, розумне та освічене покоління. З Днем вчителя!

З повагою , Нижньоворітський сільський голова                                             Іван Грига