Громадські обговорення.

Дата: 02.09.2021 12:49

Нижньоворітська сільська рада керуючись ст. 10 ЗУ "Про стратегічну екологічну оцінку", з метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості, повідомляє про оприлюднення на офіційному веб-сайті за посиланням:http://nizhnovoritska.gromada.org.ua/- Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану забудови території земельної ділянки площею 0,7842 га з метою подальшої зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва туристичного об’єкту у складі оглядової площадки, кафе, автостоянки, туалетів, контейнерів для відходів, то що кадастровий номер 2121582000:04:001:0001, місце розташування: Закарпатська область, урочище Дусова долина за межами населеного пункту с. Вербяж, яка знаходиться у власності ТОВ «Девелоперська компанія КарпатіяРезорт».

Строк громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки становить не менше 15 днів з дня її оприлюднення шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Нижньоворітської сільської ради до 18.09.2021 року.