ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПІДСУМКИ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТНОЇ ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ОБ’ЄКТА НЕРУХОМОСТІ З МЕТОЮ НАДАННЯ В ОРЕНДУ НА АУКЦІОНІ

Дата: 01.09.2021 11:13

Нижньоворітська сільська рада повідомляє про підсумки конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності з метою надання послуг з експертної грошової оцінки об’єкта нерухомості:

- частина будівлі адмінбудинку (одна кімната на першому поверсі), що знаходиться за адресою: с. Біласовиця, 25, загальна площа 27,0 кв.м., вартість експертної грошової оцінки нерухомого майна: 2500 грн.

Визнати переможцем конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який відбувся 25 серпня 2021 року, ПП “Бізнес експерт”, м.Ужгород, вул.Швабська, 53/3.