ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОВТОРНЕ ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТНОЇ ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ОБ’ЄКТА НЕРУХОМОСТІ З МЕТОЮ НАДАННЯ В ОРЕНДУ НА АУКЦІОНІ

Дата: 05.08.2021 16:10

Фото без описуНайменування об’єктів оцінки: частина будівлі адмінбудинку (одна кімната на першому поверсі) площею  27 м².

Місцезнаходження об'єкта оцінки: 89111. с. Біласовиця, 25.

Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Нижньоворітська сільська рада.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта з метою надання в оренду на аукціоні.

Телефон замовника конкурсу: 41-5-32 .

Електронна адреса замовника конкурсу: n.vorota@meta.ua

Кількість об’єктів необоротних активів згідно з аналітичним обліком (основних засобів, незавершеного будівництва, довгострокових фінансових інвестицій, нематеріальних активів): 1 кімната загальною площею 27 кв.м.

Наявність об’єктів, що містять державну таємницю: ні.

Очікувана вартість: 2500 (дві тисячі п’ятсот) гривень.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31 грудня

2015 року  № 2075 (далі - Положення).

Замовник та платник послуг з оцінки – Нижньоворітська сільська рада.

Претендентам необхідно подати наступні документи:

1. Заява про участь у конкурсі за встановленою формою.
  2. Посвідчена копія установчого документа претендента.
  3. Копії документів, що підтверджують кваліфікацію оцінювачів, які залучаються до виконання експертних оцінок.
  4. Інформація про претендента, в якій зазначається досвід роботи з виконанням подібних робіт.

5. Пропозиція учасника конкурсу щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та терміну виконання робіт. (Пропозиції подаються в запечатаному конверті).

Усі документи посвідчуються підписом керівника суб’єкта оціночної діяльності та скріплюються печаткою (за наявності).

Конкурсну документацію необхідно подавати у запечатаному конверті, в який вкладено окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією. На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, на оцінку якого подано заяву на участь у конкурсі, та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву. Конкурсна документація подається шляхом поштового відправлення на адресу: 89130 с.Нижні Ворота, вул. Центральна, 114 або безпосередньо до виконавчого комітету Нижньоворітської сільської ради до 17:00, 20 серпня 2021 року.

Конкурс відбудеться 23 серпня 2021 року в приміщенні Нижньоворітської сільської ради, за адресою: с. Нижні Ворота, вул. Центральна,114.