ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТНОЇ ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ОБ’ЄКТА НЕРУХОМОСТІ З МЕТОЮ НАДАННЯ В ОРЕНДУ НА АУКЦІОНІ

Дата: 18.07.2021 19:28

Найменування об’єктів оцінки: частина будівлі адмінбудинку (одна кімната на першому поверсі) площею  27 м².

Місцезнаходження об'єкта оцінки: 89111. с. Біласовиця, 25.

Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Нижньоворітська сільська рада.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта з метою надання в оренду на аукціоні.

Телефон замовника конкурсу: 41-5-32 .

Електронна адреса замовника конкурсу: n.vorota@meta.ua

Кількість об’єктів необоротних активів згідно з аналітичним обліком (основних засобів, незавершеного будівництва, довгострокових фінансових інвестицій, нематеріальних активів): 1 кімната загальною площею 27 кв.м.

Наявність об’єктів, що містять державну таємницю: ні.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31 грудня

2015 року  № 2075 (далі - Положення).

Замовник та платник послуг з оцінки – Нижньоворітська сільська рада.

Претендентам необхідно подати наступні документи:

1. Заява про участь у конкурсі за встановленою формою.
  2. Посвідчена копія установчого документа претендента.
  3. Копії документів, що підтверджують кваліфікацію оцінювачів, які залучаються до виконання експертних оцінок.
  4. Інформація про претендента, в якій зазначається досвід роботи з виконанням подібних робіт.

5. Пропозиція учасника конкурсу щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та терміну виконання робіт. (Пропозиції подаються в запечатаному конверті).

Усі документи посвідчуються підписом керівника суб’єкта оціночної діяльності та скріплюються печаткою (за наявності).

Конкурсну документацію необхідно подавати у запечатаному конверті, в який вкладено окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією. На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, на оцінку якого подано заяву на участь у конкурсі, та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву. Конкурсна документація подається шляхом поштового відправлення на адресу: 89130 с.Нижні Ворота, вул. Центральна, 114 або безпосередньо до виконавчого комітету Нижньоворітської сільської ради до 17:00 30 липня 2021 року.

Конкурс відбудеться 02 серпня 2021 року в приміщенні Нижньоворітської сільської ради, за адресою: с. Нижні Ворота, вул. Центральна,114.