Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань стосовно проекту рішення щодо реорганізації Біласовицького закладу дошкільної освіти.

Дата: 24.06.2021 21:35

Фото без опису.

Інформаційне повідомлення

про проведення громадських слухань стосовно проекту рішення щодо реорганізації Біласовицького закладу дошкільної освіти Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області та Латірського закладу дошкільної освіти Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області шляхом приєднання до Біласовицької гімназії Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області.

1. Найменування органу виконавчої влади, який проводить обговорення – виконавчий комітет Нижньоворітської сільської ради.

2. Питання, яке виноситься на обговорення - врахування думки жителів сіл Біласовиця та Латірка, щодо реорганізації Біласовицького закладу дошкільної освіти Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області та Латірського закладу дошкільної освіти Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області шляхом приєднання до Біласовицької гімназії Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області шляхом створення оптимальних умов функціонування закладу освіти щодо реалізації державної політики у сфері освіти, удосконалення мережі закладів загальної середньої освіти, ефективного використання бюджетних коштів, поліпшення освітнього процесу. Керуючись вимогою частини 2 статті 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту», відповідно до розпорядження Нижньоворітського сільського голови від 24.06.2021 року № 57, проводяться громадські слухання з обговорення проекту рішення сесії Нижньоворітської сільської ради «Про реорганізацію Біласовицького закладу дошкільної освіти Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області та Латірського закладу дошкільної освіти Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області шляхом приєднання до Біласовицької гімназії Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області».

3. Варіанти вирішення питання - реорганізації Біласовицького закладу дошкільної освіти Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області та Латірського закладу дошкільної освіти Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області шляхом приєднання до Біласовицької гімназії Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області.

4. Адреса опублікованого на офіційному веб-сайті органу виконавчої влади тексту проєкту рішення - n.vorota@meta.ua .

5. Ініціатор питання щодо реорганізації Біласовицького закладу дошкільної освіти Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області та Латірського закладу дошкільної освіти Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області шляхом приєднання до Біласовицької гімназії Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області – відділ освіти, молоді, спорту, культури, туризму та охорони здоров’я Нижньоворітської сільської ради.

6. Строк, місце, час проведення громадських слухань та реєстрація учасників громадського обговорення даного питання.

Громадські слухання відбудуться “05” липня 2021р. о 14.00 год. в приміщенні Біласовицької гімназії Нижньоворітської сільської ради  за адресою село Біласовиця, буд. 25.

Попередня реєстрація учасників громадських слухань відбудеться “05” липня 2021 року о 13.00 год. в приміщенні Біласовицької гімназії Нижньоворітської сільської ради  за адресою село Біласовиця, буд. 25.

На громадські слухання запрошуються депутати сільської ради, члени виконавчого комітету Нижньоворітської сільської ради, керівник відділу освіти, молоді, спорту, культури, туризму та охорони здоров’я Нижньоворітської сільської ради, староста Зубенко Ігор Ярославович, жителі сіл: Біласовиця та Латірка Нижньоворітської сільської ради.

7.  Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форми для подання пропозицій (зауважень).

Поштова адреса: 89130, Закарпатська обл., Воловецький р-н, с.Нижні Ворота, вул. Центральна, буд. 114.

Е-mail: n.vorota@meta.ua

Номер телефону: 0508849153 (староста сіл Тишів, Біласовиця, Котельниця і Латірка).

Пропозиції (зауваження) учасників громадських слухань подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає в термін ( не менше як 15 к.д.) до 17.00 к.ч. 04 липня 2021 року.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

8. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадських слухань, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: Виконавчий комітет Нижньоворітської сільської ради:

Місцезнаходження: с.Нижні Ворота, вул.Центральна, буд.114.

Е-mail: n.vorota@meta.ua

Номер телефону:  Шуфрич В.В. - 0507578270;                                                 Відділ освіти, молоді, спорту, культури, туризму та охорони здоровя Нижньоворітської сільської ради:

Місцезнаходження: с.Нижні Ворота, вул.Центральна, 114.

Е-mail: osvita.n.vorota@ukr.net

Номер телефону: Кополовець М.М. -  0950859049.

9. Прізвище, ім’я відповідальної особи органу виконавчої влади

Грига І.І.

тел.  0950877753.

10. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадських слухань

рішення органів місцевого самоврядування про результати публічного громадського слухання оприлюднюються не пізніше ніж через два тижні з дня ухвалення рішення на офіційному веб-сайті Нижньоворітської сільської ради.