Команда #0280 Верхньоворітського ЗЗСО І-ІІІ ступенів працює над реалізацією інфраструктурних проєктів.

Дата: 31.05.2021 11:05

Команда Верхньоворітського ЗЗСО І-ІІІ ступенів продовжує плідно  працювати над реалізацією інфраструктурних проєктів:

- Задля покращення безпеки користувачів мікромобільного транспорту члени команди #0280 провели акцію "Будь помітний!" та роздали мешканцям населеного пункту пам'ятки та світловідбиваючі елементи. Всім ще раз нагадали про дотримання правил безпечної поведінки користувачів мікромобільного транспорту.

- Для користувачів мікромобільного транспорту організували велопарковку біля місцевого міні-маркету.

-  Завдяки голові Нижньоворітської ОТГ Гризі І.І. встановили знак швидкісного обмеження 30 км/год School Zone на ділянці дороги біля школи.

Щиро вдячні всім за допомогу  та підтримку!!!