Робоча зустріч

Дата: 15.03.2021 15:36

15 березня 2021 року

Голова Нижньоворітської сільської ради Грига І.І. з робочою поїздкою зустрівся  з керівником фірми  ТОВ «АVЕ Мукачево»,яка  надає послуги з вивезення твердих побутових відходів у м.Мукачеві та Мукачівському районі. Переговори велися на рахунок вивезення побутових відходів від Нижньоворітської Територіальної громади.

Також 15 березня 2021 року

Проведена зустріч в Берегівському районі с. Велика Бакта з керівником фірми «Гірсько-Карпатська дослідна станція НААН України» про передачу в оренду «ферми» , для встановлення пресів для пресування та складування пластмасових побутових відходів, зібраних на території Нижньоворітської Територіальної громади.

16 березня 2021 року

Проведена зустріч з керівником фірми «Гідро Енерго Екологія Карпат» м.Мукачево  Котурбач Іваном Івановичем,обговорювалося питання про можливість будівництва «Гідроелектростанції» на річці Латориця без плотини.