Державна прикордонна служба

Дата: 15.03.2021 15:05

Фото без опису    Державна прикордонна служба гарантує:

Грошові виплати на суму більш ніж 150 тисяч гривень за рік.

З них: - заробітна плата на рік складає 10 500 грн*12 міс.=126 000,00 грн.

- одноразова щорічна матеріальна допомога на оздоровлення 10 500,00 грн.

- одноразова щорічна матеріальна допомога на вирішення соціально- побутових питань -    1110,00 грн.

- підйомна допомога при укладанні першого контракту =20430,00 грн.

Обов’язкова щорічна відпустка від 30 днів.

Тривалість відпустки зростає зі збільшенням вислуги років (10 років -35 днів, 15 років -40 діб, 20 років -45 діб).

Крім того:

Право поєднувати військову службу та заочне навчання в цивільних вищих навчальних закладах.

Безкоштовне харчування триразове харчування в добовому наряді.

Безкоштовне забезпечення речовим майном (зимовою  та літньою військовою формою одягу, екіпіровкою).

Часткова компенсація коштів за винаймання житла- від 2270грн до 3400 грн.

Право на пенсію після 25 років вислуги та грошова компенсація на придбання власного житла.

Пільгове обчислення загального стажу у співвідношенні 1:1,5 для військовослужбовців за контрактом, які проходять військову службу  в підрозділах кордону . Військова служба зараховується  до загального страхового стажу, державної служби.

Важливо!!!

• Військовослужбовці першого контракту(три роки) не залучаються до проведення операції Об’єднаних Сил на сході України.
  • Підписання контракту з Держприкордонслужбою – альтернатива проходженню строкової служби, тобто звільнення від строкової служби, та можливість проходження служби за контрактом лише в межах Закарпатської області без переміщень до інших населених пунктів.
  • Збереження попереднього місця роботи та середньомісячного заробітку під час дії особливого періоду ( в разі офіційного працевлаштування при підписані контакту).

За довідками звертатися в відділ комплектування Мукачівського прикордонного загону за адресою:

м. Мукачево, вул. Недецеї, 45, тел. 096-588-58-43,

068-805-15-15,