І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Дата: 22.05.2024 17:18

21 травня 2024 р. на базі Нижньоворітського ліцею проходив  І (територіальний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Цей захід зібрав учасників команд (роїв) закладів загальної середньої освіти  І-ІІІ ст. Нижньоворітської сільської ради, і став важливою подією для учнівської молоді.

Команди-рої взяли участь у  конкурсах «Впоряд» «Відун», «Рятувальник», «Смуга перешкод», «Стрільба», «Підтягування на перекладині», «Згинання та розгинання рук в упорі на брусах», «Перетягування линви», «Рятівник».

Всі проведені конкурси Гри сприяють формуванню патріотичних почуттів, розвитку фізичних і моральних якостей та зміцненню командного духу, пошану до національної культури та історії, формуванню навичок надання першої домедичної допомоги в умовах сучасності. Національно-патріотична гра допомагає згуртувати молодь, виховувати лідерські якості, сприяє формуванню активної громадянської позиції.

За результатами участі команд-роїв у всіх конкурсах переможцем І (територіального) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної Гри «Сокіл» («Джура») стала команда-рій «Січовики» Нижньоворітського ліцею; ІІ місце виборола команда-рій «Козацька слава» Верхньоворітського ЗЗСО І-ІІІ ст. імені Софії Малильо; ІІІ місце– у  команди - рою «Січовики» Нижньоворітського ЗЗСО І-ІІІ ст.

Щиро вітаємо переможців та призерів І етапу Гри “Сокіл” (“Джура”)!   Дякуємо педагогам – виховникам за підготовку роїв до змагань.

До нових перемог!