Сьогодні день пам'яті жертв політичних репресій.

Дата: 19.05.2024 07:37

День пам'яті жертв політичних репресій — це щорічний національний пам'ятний день в Україні, який ми із великим сумом відзначаємо у третю неділю травня. Сьогодні по всій країні ми вшановуємо всіх вбитих і постраждалих часів радянського тоталітаризму. Цього дня згадуємо тисячі й тисячі українських громадян, які за облудними звинуваченнями були позбавлені волі, посаджені в тюрми й вислані в табори, а велика частина з них поплатилася власним життям за вчинки і погляди, які не вписувалися в канони насаджуваної комуністичної ідеології.

Але нікому не вдалося зламати вільний дух українського народу. Наш народ зробив свій вибір, обравши долю незалежної демократичної держави. І сьогодні він стоїть на захисті свого вибору, своєї честі, своєї свободи заради майбутнього, заради минулого.

У цей День скорботи схиляємо голови на знак пам’яті про всіх тих, хто загинув або постраждав в Україні в наслідок політичних репресій.

Вічна пам'ять загиблим, честь і слава тим героям, які живуть поруч з нами.