Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги.

Дата: 15.03.2024 10:28

З 7 березня по 14 березня 2024 року  в рамках ІІ етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» з метою популяризації  здорового способу життя, видів спорту, збільшення рухової активності учнів на базі Нижньоворітського ліцею проводились  змагання серед учнів закладів загальної середньої освіти Нижньоворітської територіальної громади.

Команди закладів освіти позмагалися з таких видів спорту: волейбол, баскетбол, футзал, черліденг. Вболівальники отримали хороші, незабутні емоції, а учасники змагань - задоволення від власних здобутків.

Бажаємо всім учасникам змагань міцного здоров’я, великої удачі, невичерпної енергії, наполегливості, наснаги і нехай ці змагання стануть стартом Ваших великих перемог!

Дякуємо педагогам за наполегливу працю та оптимізм, адміністрації та колективу Нижьоворітського ліцею - за підготовку та організацію змагань.

Командам-переможцям – успіху у районному етапі змагань Пліч-о-пліч!