З Днем Святого Миколая Чудотворця!

Дата: 19.12.2023 08:00

Дорогі діти! Шановні дорослі!

Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая Чудотворця!

День Святого Миколая, який відзначають 19 грудня, – одне з найочікуваніших та найрадісніших свят не лише для дітей, але й дорослих, які в цей день також починають вірити у диво. Це свято приносить до наших домівок світлу радість і добрі сподівання. Святий Миколай - один із найбільш шанованих християнських святих, з ім'ям якого пов'язані співчуття, справедливість та щедрість. Його здавна вважають захисником, наставником та покровителем дітей, тому у цей день кожна дитина сподівається на маленьке диво. Це особливе свято вчить нас вірити в чудо, як вірять у нього діти.

Саме сьогодні, час робити добрі справи, опікуватися дітьми, ділитися своєю любов’ю, добром, щедрістю та здійснювати їх заповітні мрії. Нехай чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю серця всіх дітей та дорослих!

Сердечно бажаю усім міцного здоров’я, щедрої долі та благополуччя. Нехай Святий Миколай Чудотворець завжди оберігає вас, даруючи щастя, радість і надію!

Нехай у Ваших родинах лунає сміх малечі та сяють радістю дитячі очі, нехай в оселях панують злагода та любов, затишок та добробут, а Святий Миколай захищає Вас та Ваших близьких від усіх незгод!

З повагою, Іван Грига