Вітання з нагоди Введення в храм Пресвятої Богородиці

Дата: 04.12.2023 08:48

Дорогі жителі громади!

Сьогодні свято Введення або Третя Пречиста .За переказами батьки Діви Марії дали обітницю присвятити свою дочку Богу. І у віці трьох років вони відвели дівчинку в Єрусалимський храм, де їй належало жити до повноліття.

Нехай Пресвята Богородиця дарує кожному з Вас радість і мир, зміцнює у витривалості й вірі, захистить у годину негоди своїм покровом і збереже народ України у любові, вірі та єдності! Нехай цей урочистий празник принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать. Хай слово Боже наповнить Ваші серця любов’ю, щирістю та надією на краще майбутнє. Нехай Всемилостивий Господь Бог дарує нам мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх на добрі справи на благо та добробут наших родин.

З повагою, Іван Грига.