День фармацевтичного працівника

Дата: 16.09.2023 08:24

Щиро вітаю вас з професійним святом ‒ Днем фармацевтичного працівника!

Щодня й щогодини піклуватися про здоров’я наших громадян – це і значить бути фармацевтом. І ті з вас, хто виробляє ліки, й ті, хто їх реалізовує, – всі ви виконуєте найважливіше соціальне завдання. Адже саме від результатів вашої роботи залежить, щоб хворий не лише міг отримати необхідні ліки, але й був упевнений у тому, що вони якісні й ефективні.

Прийміть у цей святковий день щиру подяку за вашу важливу працю, яка дарує людям здоров’я та повертає радість життя.

Зичу вам наснаги в досягненні нових здобутків, подальшого професійного вдосконалення, міцного здоров’я, життєвого оптимізму, щастя, добробуту та родинного благополуччя! Нехай праця на благо людей приносить вам завжди тільки задоволення та прибуток, а доброзичливість, уважність і професіоналізм плідно сприяють творчому натхненню та новим звершенням!

З повагою ‒ голова громади Іван Грига